Centrum pomocy NAMOMENT.PL

Szybko, intuicyjnie i korzystnie dla Ciebie — chcemy, aby właśnie tak przebiegały wszystkie transakcje w NAMOMENT.PL. Specjalnie dla Was zgromadziliśmy najczęściej zadawane pytania dotyczące działania naszego portalu. Masz wątpliwości? Szukasz odpowiedzi na konkretne pytanie? Nie wiesz jak zacząć? Zapraszamy do naszego FAQ!

NAMOMENT.PL to portal, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób znajdziesz lub wynajmiesz interesujący Cię przedmiot. Łączymy tych, którzy posiadają przedmioty z tymi, którzy właśnie ich potrzebują – nie tylko lokalnie.

To osoba, która zarabia, a dokładniej właściciel, posiadający prawo do rzeczy i czerpiący korzyści z oddania jej do użytku (zgodne z przepisami zawartymi w umowie sporządzonej między wynajmującym a najemcą).

To osoba, która oszczędza, a dokładniej osoba, która na podstawie umowy sporządzonej między wynajmującym a najemcą, otrzymuje rzecz do użytku na czas określony lub nieokreślony, za którą bierze odpowiedzialność i zobowiązuje się płacić, a po wygaśnięciu umowy zwraca przedmiot wynajmującemu.

Z portalu mogą korzystać osoby pełnoletnie jak i firmy, oraz osoby powyżej 15 roku życia za zgodą rodziców.

Ogłoszenie może dodać zarejestrowany użytkownik. Każde ogłoszenie zostaje poddane moderacji i ukazuje się na portalu dopiero po akceptacji przez administratora.

Wejdź w zakładkę “MOJE KONTO”’ znajdującą się w prawym górnym rogu strony. Po otworzeniu okna logowania, wpisz dane wprowadzone podczas rejestracji.

Wejdź w zakładkę “MOJE KONTO”’ znajdującą się w prawym górnym rogu strony. Po otworzeniu okna logowania, kliknij przycisk “ZAREJESTRUJ SIĘ” znajdujący się w lewym dolnym rogu strony.

Wejdź w zakładkę “MOJE KONTO”’ znajdującą się w prawym górnym rogu strony. Kliknij przycisk “PRZYPOMNIJ HASŁO” znajdujący się w prawym dolnym rogu strony.

Zaloguj się na swoje konto. Wejdź w zakładkę “MOJE KONTO”’. Po otworzeniu okna, kliknij przycisk “USUŃ KONTO” znajdujący się

Aby dodać ogłoszenie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Po zalogowaniu się, kliknij przycisk “DODAJ OGŁOSZENIE”, który znajduje się w głównym menu.

Zaloguj się na swoje konto. Wejdź w zakładkę “MOJE OGŁOSZENIA”’ znajdującą się obok przycisku “DODAJ OGŁOSZENIE”.

Zaloguj się na swoje konto. Wejdź w zakładkę “MOJE OGŁOSZENIA”’ i kliknij przycisk “ZOBACZ STATYSTYKI” obok wybranego ogłoszenia.

Portal NAMOMENT.PL jest darmowy dla użytkowników, którzy szukają interesujących ich ogłoszeń, jednakże dla osób chcących dodać ogłoszenie czekają bonusy darmowych punktów a po ich wykorzystaniu należy dokonać opłat zgodnych z cennikiem

Jeżeli przedmiot, który wypożyczyłeś, jest niezgodny z opisem, przysługuje Ci pełne prawo do nierealizowania transakcji oraz zwrot kosztów. W przypadku takiej sytuacji prosimy o kontakt na [email protected]

W takim przypadku należy zachować wszelkie dowody zniszczenia np.: zdjęcia. Następnie prosimy o niezwłoczny kontakt na [email protected] Dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację – jeżeli jednak to nie pomoże, sprawę należy zgłosić na policję. Udostępnimy organom ścigania wszelkie szczegóły oferty oraz dane najemcy, jeżeli jest zarejestrowany na naszym portalu.

Kaucja nie jest wymagana – jest ustalana przez użyczającego przedmiot w momencie wypełniania ogłoszenia, a jej przekazywanie i zwrot odbywa się podczas przekazywania i odbierania przedmiotu. Zalecamy sporządzanie odpowiednich dokumentów odebrania i zwrotu kaucji, ponieważ odbywa się to poza naszym portalem.

Zalecamy, by opłatę przekazywać osobiście podczas podpisywania umowy wynajmu po upewnieniu się, że przedmiot jest zgodny z opisem, a dane zawarte w umowie są prawdziwe.

Po zarejestrowaniu się na serwisie www.namoment.pl otrzymają Państwo jednorazowy bonus 50 EKOpunktów.

Logując się minimum raz w danym miesiącu otrzymają Państwo bonus 25 EKOpunktów przekazany w pierwszy dzień następującego miesiąca.

Polecając serwis www.namoment.pl otrzymają Państwo jednorazowo 25 EKOpunktów za każde utworzone konto za pomocą wygenerowanego z Państwa konta linku, które dokona płatności za minimum 25zł.

Portal NAMOMENT.PL dba o bezpieczeństwo użytkowników każdej ze stron oraz o zgodność transakcji z prawem. Wszelkie zasady korzystania z portalu zamieszczone są w regulaminie dostępnym na stronie.

Dane użytkowników są przetwarzane zgodnie z zasadami RODO, a zespół IT dokłada wszelkich starań, by informacje nie wypłynęły do osób trzecich.

Każda umowa sporządzona podczas wynajmowania przedmiotu jest sporządzana dla obydwóch stron i tylko dla ich użytku. Pamiętaj jednak, by zawierała ona tylko niezbędne dane dla konkretnej transakcji.

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, by wszystkie ogłoszenia były zgodne z prawdą i nie posłużyły do próby wyłudzania pieniędzy. Każde ogłoszenie musi przejść weryfikację, a każdy użytkownik chcący dodać ogłoszenie, musi być zarejestrowany. Jednakże zalecamy przy każdej transakcji kierować się zdrowym rozsądkiem, a w razie wątpliwości skontaktować się z nami przez [email protected]

Zalecamy, by przedmioty odbierać i zwracać osobiście. Umowa najmu powinna zawierać wszelkie dane przedmiotu. Warto tworzyć także jego foto historię i kontrolować sprawność przy każdym jego przekazaniu.

Z naszym zespołem możesz skontaktować się za pośrednictwem maila: [email protected] lub przez formularz na stronie Kontakt

Kontakt uzyskasz, znajdując interesujące Cię ogłoszenie – w dolnej jego części wyświetlane są dane kontaktowe właściciela ogłoszenia.