Dobry zwyczaj - wypożyczaj

Tworząc NAMOMENT.PL, to krótkie powiedzenie stało się naszym mottem. Chcieliśmy nie tylko założyć platformę, za pomocą której będziesz mógł pożyczać przedmioty. Naszym celem była również zmiana mentalności i złej renomy, jaką ma wypożyczanie. Od teraz wypożyczanie to zdecydowanie dobry zwyczaj!

oszczędnie

Nieważne czy potrzebujesz wiertarki, suszarki czy koparki. Wszystko, czego używasz jednorazowo lub raz na jakiś czas, możesz wypożyczyć. Zaoszczędź z nami miejsce w domu oraz przede wszystkim pieniądze!

szybko

Jeśli potrzebujesz czegoś na moment to zapewne jest to potrzebne "na już", "na teraz" — po prostu szybko! W NAMOMENT.PL mamy to na uwadze, dlatego u nas szybko założysz konto i jeszcze szybciej znajdziesz produkt, który Cię interesuje.

bezpiecznie

Chcemy, abyś czuł się bezpiecznie i mógł bez żadnych obaw pożyczyć należący do Ciebie przedmiot lub oddać go komuś na moment. Niezależnie od tego, czy jest to Twój sąsiad, czy osoba z drugiego końca kraju.

ekologicznie

Każdy mieszkaniec Europy produkuje rocznie średnio ponad 500 kg śmieci. Mamy nadzieję, że wypożyczanie to jeden ze sposobów, by ograniczyć zbędne zakupy oraz zmniejszyć ilość wyrzucanych przedmiotów, których na co dzień nikt nie używa.

Wybierasz się na imprezę i potrzebujesz lokówki, by zrobić swoją wymarzoną fryzurę? Wyrównujesz podjazd przed domem i przydałaby się koparka? Jesteś właścicielem firmy wypożyczającej przyczepy kempingowe? W NAMOMENT.PL mamy Ci coś do zaoferowania. Stworzyliśmy miejsce dla każdego, kto chce udostępnić lub mieć cokolwiek, jednorazowo, na chwilę, na krótko... Po prostu na moment. Załóż konto i zobacz jakie to proste!
Zarejestruj się