Potrzebujesz czegoś na moment?

A może chcesz zarabiać na pożyczaniu swoich rzeczy?
Skorzystaj z naszego serwisu do wypożyczania!

Korzystając z serwisu akceptujesz Regulamin i Politykę Prywatności

Zobacz najnowsze ogłoszenia

Koziegłówki (Śląskie)

Beauty Shaper

Wystawiono: 25 sierpnia 2023 16:47 (10 miesięcy temu)

już od: 2000.00zł

Koziegłówki (Śląskie)

Lipolaser

Wystawiono: 25 sierpnia 2023 16:46 (10 miesięcy temu)

już od: 1500.00zł

Koziegłówki (Śląskie)

Vacu Shaper

Wystawiono: 25 sierpnia 2023 16:46 (10 miesięcy temu)

już od: 1200.00zł

Koziegłówki (Śląskie)

Swan Shaper

Wystawiono: 25 sierpnia 2023 16:46 (10 miesięcy temu)

już od: 500.00zł

Koziegłówki (Śląskie)

Roll Shaper

Wystawiono: 25 sierpnia 2023 16:46 (10 miesięcy temu)

już od: 500.00zł

Koziegłówki (Śląskie)

Limfodrenaż

Wystawiono: 25 sierpnia 2023 16:46 (10 miesięcy temu)

już od: 500.00zł

Koziegłówki (Śląskie)

DPF PowerJet V-Max Premium wynajem,leasing

Wystawiono: 20 sierpnia 2023 12:44 (10 miesięcy temu)

już od: 1500.00zł

Katowice (Śląskie)

Futerko do sukni ślubnej

Wystawiono: 30 lipca 2023 18:30 (11 miesięcy temu)

już od: 150.00zł

Jak działa NAMOMENT.PL?

NAMOMENT.PL to nowoczesny, świeży i innowacyjny portal ogłoszeniowy ukierunkowany wyłącznie na wynajem dóbr, usług, ruchomości i nieruchomości na określony czas. Serwis został specjalnie zaprojektowany do tego jednego celu, w związku z czym jest równie wygodny i intuicyjny dla najemców i wynajmujących. Zobacz poniższe, odrębne ścieżki dla wynajmujących oraz najemców i upewnij się, jakie to proste!

Chcę dodać ogłoszenie

  • 1Wejdź na zakładkę dodaj ogłoszenie
  • 2Wypełnij wymagane pola formularzy
  • 3Zobacz podgląd ogłoszenia
  • 4Opublikuj ogłoszenie

Szukam przedmiotu do wynajęcia

  • 1Znajdź interesujące ogłoszenie
  • 2Odkryj dane kontaktowe wynajmującego
  • 3Skontaktuj się z wynajmującym
  • 4Wypożycz na moment

Wynajmujący

To osoba, która zarabia

a dokładniej właściciel, posiadający prawo do rzeczy i czerpiący korzyści z oddania jej do użytku (zgodne z przepisami zawartymi w umowie sporządzonej między wynajmującym a najemcą).

Najemca

To osoba, która oszczędza

a dokładniej osoba, która na podstawie umowy sporządzonej między wynajmującym a najemcą, otrzymuje rzecz do użytku na czas określony lub nieokreślony, za którą bierze odpowiedzialność i zobowiązuje się płacić, a po wygaśnięciu umowy zwraca przedmiot wynajmującemu.

Dobry zwyczaj wypożyczaj

NAMOMENT.PL to nowoczesny serwis z ogłoszeniami. Nasza platforma powstała w duchu sloganu “dobry zwyczaj — wypożyczaj”, aby odczarować stereotypy o pożyczaniu przedmiotów. Często pożyczanie i wynajem są dużo lepszym rozwiązaniem niż zakup lub kredyt. Każdy z nas może zahamować nadmiar konsumpcji na własnym podwórku. Jak to zrobić? Np. poprzez ograniczenie kupowania dóbr, które przez większość czasu zalegają w szafie lub piwnicy.

Szybko, sprawnie i ekonomiczne

Stawiamy na lokalność, wymianę dóbr i relacje między ludźmi. Dajemy Wam przestrzeń, gdzie możecie wystawiać swoje lokalne ogłoszenia i kontaktować się z osobami, które są chętne udostępnić Wam swoje przedmioty lub usługi. NAMOMENT.PL to portal z ogłoszeniami najmu, które każdy z nas może szybko i sprawnie stworzyć. Wystarczy, że założysz konto i już możesz dodawać swoje ogłoszenia wynajmu. Wyobraź sobie, że możesz zarabiać na rzeczach, o których zapomniałeś, że istnieją! Nie wiesz co wystawić? Przejrzyj nasze ogłoszenia. Wynajem na NAMOMENT.PL daje Ci możliwość zarabiania na oszczędzaniu. Ty jako wynajmujący udostępniasz swoje rzeczy i wystawiasz ogłoszenia lokalne, a najemca oszczędza, nie musząc kupować kolejnych rzeczy.

Zarabiaj na pożyczaniu

Co możesz wynająć w NAMOMENT.PL? Dosłownie wszystko. Zajrzyj chociażby do swojej kuchni. kiedy ostatnio raz używałeś sokowirówki? Przestał cieszyć Cię drogi ekspres do kawy? A może masz super zestaw do robienia drinków? Wystaw swoje pierwsze ogłoszenie lokalne i zarabiają na pożyczaniu sprzętów AGD. Możesz wystawić również swoje narzędzia oraz sprzęty takie jak wiertarka, drabina, czy kosiarka. Ty używasz ich dosłownie kilka razy w roku, a dla kogoś mogą przydać się w danym momencie zbawienne. Masz rzeczy dla dzieci, które kosztowały fortunę, a już są bezużyteczne? Wystaw je na NAMOMENT.PL i poczekaj, aż zgłosi się ktoś, kto akurat potrzebuje na moment fotelika rowerowego dla pięciolatka czy wózka dla niemowlaka. Możesz spieniężyć wiele przedmiotów. Rozejrzyj się wokół i zdecyduj co możesz wypożyczyć komuś na moment.

Zostań z nami na dłużej!

Nasz portal to świetna przestrzeń na ogłoszenia dzierżawy i ogłoszenia nieruchomości. Ogłoszenia możesz dodawać nie tylko jako osoba prywatna, ale też jako firma. Masz firmę wynajmującą samochody? Wypożyczasz sprzęt budowlany? Wynajmujesz airbnb? NAMOMENT.PL to miejsce dla Ciebie. Zostań naszym BIZNES PARTNEREM i zwiększ swoją widoczność w sieci. W naszym serwisie możesz zaprezentować swoje usługi i pozyskać nowych Klientów! Oferujemy prosty i intuicyjny panel administracyjny, stały dostęp do edycji ogłoszeń i statystyk, a także promocję ogłoszeń w social mediach.

Odkryj nasz portal z ogłoszeniami

Dodaj swoje pierwsze ogłoszenie wynajmu i zobacz jak działa nasza witryna. Jeśli masz pytania, to zapraszamy Cię do centrum pomocy NAMOMENT.PL, gdzie zgromadziliśmy najczęściej zadawane pytania. Jeśli chcesz zostać naszym BIZNES PARTNEREM, to zadzwoń do nas, chętnie przedstawimy Ci zasady współpracy. Miłego pożyczania!